Packshoty – zdjęcia produktowe wykonane na białym tle, których główną cechą jest jak najwierniej ukazać cechy fotografowanego przedmiotu.
Oprócz białego tła stosujemy różne tła kolorowe w zależności od potrzeb Klienta.
Zdjęcia można również wykonać na białym lub czarnym tle z odbiciem lustrzanym.
Jak widać zdjęcia produktowe to nie tylko białe tło. Możemy zastosować dowolny kolor tła lub w postprodukcji podłożyć dowolne tło lub znak wodny zabezpieczający przed kopiowaniem.
Zdjęcia produktowe mogą być wykonane z dowolnym cieniem, odbiciem lub inscenizacją.

Zdjęcia mogą być wykorzystane w internecie (strony www, sklep internetowy, reklama webowa) lub do druku offsetowego lub cyfrowego ( katalogi, ulotki).
Zdjęcia wykonujemy w najwyższej jakości, zgodnie z uwagami i zapotrzebowaniem klientów.

Prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami 2D w formie packshot, zapraszamy również od odwiedzenia oferty zdjęć obrotowych 360


Wybierz interesujący Cię asortyment zdjęć:PACKSHOTYKOSMETYKITen serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w POLITYCE PRYWATNOŚCI. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Wszystkie zdjęcia, panoramy, obiekty stanowią własność Bogdan Szymczak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie w całości lub w częściach, bez zgody autora zabronione. Copyright © 2022. Bogdan Szymczak All Rights Reserved.